2014 m. lapkričio 24 d., pirmadienis

dovanų metas

Šiandien lygiai mėnuo iki Kalėdų.. Todėl noriu pakalbėti apie dovanas.. Ir ne tik pakalbėti.. bet apie tai šššš - vėliau..:) Aš labai mėgstu dovanoti, nesumeluosiu - dar labiau negu gauti. Man didžiausias malonumas, apgalvoti, sužinoti, prisiminti kas pradžiugintų dovanos gavėją, kas jam tiktų, patiktų, būtų naudinga ir miela. Netyčia randu ką nors įdomaus, daiktelioką ar įdėją, iškart ateina mintis, kam jis skirtas ir kaupiu, kaip ta šarka.. Labiau mėgstu dovanoti daug mažulyčių dovanyčių negu vieną didelę, man taip smagiau. O labiausiai mėgstu gaminti jas pati. Arba bent ranką pridėti :)

Ilgai galvojau, ką padovanoti Jums. Taip - Jums, pirmiausia - už tai, kad esate, už tai, kad skaitote, dalinatės, įkvepiate, už visus šiltus jūsų laiškus, patarimus, už tiesiog buvimą kartu. Man tai labai svarbu. Jūsų šilumą nuolat jaučiu net per kompiuterio ekraną :)
Netyčia benaršydama internete, aptikau nuostabią idėją. Ar girdėjot ką nors apie Printagram? Tai tokia kūrybingų žmonių komanda, kuri iš jūsų Facebook arba Instagram  nuotraukų gali pagaminti plakatus, Polaroid tipo atvirukus, koliažus, magnetukus ir kitus gėrius. Atrodo be galo mielai. O svarbiausia, kad net nereikia išeiti iš namų - viską galima užsisakyti internetu, tiesiog sukėlus savo nuotraukas.

Taigi, artėjant šventėms, maždaug už savaitės, vienas EverySpecialDay skaitytojas gaus dovanų 9 magnetukų rinkinį iš Printagram ir galės pasipuošti savo šaldytuvą spalvotais, sveikais, žaliavalgiškais skanėstais. Kad prieš jį atidarant, prieš akis - nuolat būtų sveiko maisto priminimas. O ir šiaip - jie labai gražūs ir puikiai tinkami perdovanoti, su kažkuo pasidalinti :)

Kad laimėti - reikia tiesiog pasidalinti įdėta nuoroda iš tinklapio Facebook puslapio ant savo "sienos". Tik Tiek.:)

Tačiau prašau negalvoti, kad dovanų sulauks tik vienas laimingasis. Printagram komanda dovanoja  šventinę 20% nuolaidą  visiems EverySpecialDay skaitytojams. Tereikia darant užsakymą, suvesti į nuolaidos kodo laukelį  SPECIALDAY1.  Kodukas galioja iki 12.12 dienos visoms prekėms. Taigi, daugiau, nei užtektinai laiko susiplanuoti ir susipakuoti visoms dovanoms :)

Ar Jums įdomu kaip atrodys mano magnetukų rinkinys?. :)


Puikus ar ne?.. Išrinkau pačias gražiausias ir skaniausias nuotraukas iš savo Instagram. Norit?.. Aš pati noriu :) Bet labiau noriu kam nors padovanoti. Neįdomu džiaugtis vienai. Tad - dalinkitės "ant sienų", o kol laukiat, būtinai užsukit į Printagram pasinaudoti nuolaidėle ir sukurti pačias gražiausias, asmeniškiausias dovanas savo artimiesiems. Man ten viskas, na labai patiko.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą