2015 m. balandžio 7 d., antradienis

Daiginimas ir everyspecialday "Beatos virtuvėje"!

Mielieji, man be galo džiugu pranešti, kad pavasariniame "Beatos virtuvės" numeryje galit perskaitykite labai ilgą ir išsamų #everyspecialday - t.y. mano, straipsniuką apie daiginimo džiaugsmus!

Apie daiginimą apskritai ir apie jo naudą, rasit ten ir įvairių sėklų daiginimo lentelę, ir patarimų, taip pat atskirai apie grikių ir saulėgrąžų daiginimą bei receptų :)) Net 4 puslapiai..

Aš pati tai laaabai laiminga, šiandien tik paštu gavau žurnaliuką nuo Beatos komandos - labai pavasariškas, toks išaugintas jaučiasi su daug meilės ir žalias, kupinas sveikuoliškų patarimų.. Apie dilgėles dar, kaip užauginti skaniausius pasaulyje ridikėlius ir apie smidrus. Taip pat labai įdomus straipsniukas ten yra apie žaliavalgišką restoraną Londone, ir šiaip tikrai yra pakankamai ir žaliavalgiškų ir veganiškų ir vegetariškų receptų, kaip nekeista :))

Žodžiu - jei kur užmatysit - griebkit! О аš einu toliau skaityt..:)

p.s. Už nuotraukas dideliausias Ačiū mano mielai draugei Linutei, o jūs būtinai aplankykite jos be galo gražų, jaukų, spalvotą vegetariškų receptų ir įkvėpimų puslapį:
http://www.wholehearteddelights.com/

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą