2018 m. balandžio 6 d., penktadienis

"Solidu" muilai šampūnai

Pradžioje planavau pasidalinti tik post'u Facebook'e, ir tik kitoje Zero Waste Lietuva grupėje. Bet išbandžius, tiesiog negaliu neskambinti visais varpais. Nes tai nuostabu. Lietuviška. Ir tai - tai, ko taip seniai ieškojau.

Bet iš pradžių - nuo pradžių. Jau n metų, na gal kokius penkis.. mažiausiai, ieškojau šampūno. Ne šiaip sau šampūno, mano reikalavimai (ne tik šampūnams) tokie dažniausiai aukštokoki būna, norėjau, kad jis būtų geros sudėties, daugiau mažiau natūralus, tiktų mano plaukams (kas jau savaime sudėtinga, nes mano plaukams kažkas vieną dieną tinka, kitą - jau žiūrėk ne), bet svarbiausia - aš ieškojau zero waste alternatyvos, kieto šampūno ar kažkokios priemonės, kad nereiktų pirkti ir išmetinėti plastikinės pakuotės reguliariai.

Ir ko tik man neteko išbandyti.. Esu plovusi galvą ir moliu, ir soda, ir kietu muilu - šampūnu.. Ir gamintu rankų darbo ir iš Amerikos siunčiaus.. Žodžiu, aš buvau nusiteikus ryžtingai. Rasti. Bet neradau. Iki dabar. Ne visada to ryžto pakanka.. Nors aš jo ir daug turėjau, tiek daug, kad labai gerai atsimenu (turbūt niekad nepamiršiu), kaip prieš kelis metus bandžiau pripratint savo plaukus prie kieto muilo šampūno, juos gamino mano draugė, ji šiaip gamina muilus, bet darė ir tuos. Muilai jos nerealūs, tas šampūnas irgi labai kvepėjo ir viskas su juo buvo gerai.. Tiesiog - jis neatliko savo paskirties. Bet iš to ryžto, prisiskaičius, kad plaukai turi persiorientuoti, priprasti, aš juos ir save kankinau cielus du mėnesius. Po dviejų mėnesių pripažinau pralaimėjimą. Plaukai nepriprato. Bet aš išsiugdžiau be galo daug kantrybės, nes visą tą laiką jausmelis buvo ne koks. Plaukai tokie buvo ne tai kad neišplauti, bet lyg dar specialiai suriebalinti kažkuo, o paskui paplauti, bet be rezultato.. Žodžiu - sunkiai apibūdinama ir nepakartojama (ir nesinorėtų). Nors skalavau su actu obuolių ir t.t. - nieko gero nebuvo.  Tada - susitaikiau, nes kas belieka.. tiesiog pirkdavau eko šampūnus ir mesdavau į plastiko konteinerį pakuotes.. 

Kol nesuradau "Solidu"!!! 


Tiesą sakant, aš jų produktus mačiau jau seniai, bet tiek buvau nusivylus, kad net nelabai tikėjau jog tai įmanoma - kietas šampūnas, be pakuotės, kuris iš tikro plauna plaukus. Bet va kažkaip susišvietė pabandyti ir galiu pasakyti, kad man tai - metų atradimas. Plaunu jų šampūnu ir kondicionieriumi plaukus jau antrą mėnesį, norėjau tikrai įsitikinti - ir įsitikinau - veikia, taip pat kaip pirmą kartą :)

O kai pirmą kartą išsiploviau plauksu, išvis negalėjau patikėti, nes plaukai (kuriais aš ir šiaip nesiskundžiu) - kaip iš reklamos tapo, tokie šilkiniai ir blizgantys. Tą dieną visom draugėm apskambinau - kas tai per stebuklas. Dar, pamenu, atsiėmusi siuntinuką turėjau išvykti savaitei, buvo žiema, negalėjau palikti atvertų langų ir žinote, kaip būna namuose šiek tiek toks senas oras nevėdintuose, kurio aš labai nemėgstu. Bet kai grįžau - atidariau duris į tropikus, nes koridoriuj buvo palikti "Solidu" muiliukai, tai visi namai kvepėjo, o dabar kvepia vonia :)


Kuom jie man patiko:

  • Svarbiausias dalykas, kad gerai išplauna plaukus, užtenka vieno muilinimo, nors mano plaukai ilgi ir stori; Kondicionierisu irgi fantastiškas - labai malonus, net nereikia jo ten stipriai išplaudinėt stengtis, nes natūralūs aliejai tokie;
  • Plaukus plaunu rečiau nei anksčiau;
  • Produktai - skalsūs, atrodo nedideli gabalėliai, bet jau antrą mėn. naudoju ir neįpusėjau man atrodo;
  • Parduodami kartoninėj pakuotėj arba išvis be pakuotės pagal pageidavimą - jokio plastiko;
  • Labai gražūs, nes nu tikrai labai gražūs :)


Labai norėčiau, kad kas bandė irgi pasidalintų atsiliepimais apie juos. Kuris šampūnas jūsų mėgiamiausias?.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą